Kariéra

Kariéra

V rámci ČR jsme partnerem společnosti Siemens PLM a nabízíme komplexní podporu v oblastech prodeje, implementace, technickou podporu a školení softwaru Siemens. Dále se specializujeme na oblast výzkumu, vývoje a konstrukce výrobních strojů. Provádíme lektorskou činnost a pomáháme firmám z různých odvětví průmyslu vyvíjet nové generace výrobků pro tuzemský i zahraniční trh.

Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí a mladém kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, karierní růst a řadu dalších výhod.

Společnost PEMAVAKO s.r.o. přijme zaměstnance na pozici:

PEMAVAKO s.r.o., Siemens Solution partner v oblasti softwarového řešení pro průmyslové podniky, hledá vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní zástupce

Požadujeme:

-        vysokoškolské či středoškolské vzdělání

-        praxe v oboru, nebo znalost technického zaměření výhodou

-        komunikativní schopnosti, pečlivost, spolehlivost

-        velmi dobré prezentační schopnosti

-        znalost anglického jazyka na komunikativní úrovní, němčina výhodou

-        pokročilá znalost Microsoft Office převážně Word, PowerPoint, Excel

-        organizační a řídící schopnosti

-        řidičský průkaz sk. B

-        trestní bezúhonnost

Náplň práce:

-       kontaktování nových zákazníků, péče o stávající zákazníky, komunikace se zákazníky

-        prezentování produktů u zákazníka

-        plánování a plnění stanovených cílů

-        vzdělávání se v oblasti nabízených produktů

-        vedení technických schůzek

-        vedení projektů po obchodní stránce

-        spolupráce na marketingových kampaních

Nabízíme:

-        zázemí v silné prosperující společnosti

-        nadstandardní finanční ohodnocení v případě plnění obchodních cílů

-        možnost dalšího vzdělávání

-        karierní růst

-        práce v odborném týmu

Kontakt

Štěpánka Zoblová

Tel: +420 725 005 278