Služby

Společnost PEMAVAKO s.r.o. je partnerem společnosti SIEMENS PLM a v rámci ČR se úzce zaměřuje na podporu a prodej jejích produktů.

Prodej, implementace, školení a technická podpora

Díky našim dlouholetým zkušenostem s využíváním produktů SIEMENS PLM jsme schopni pro zákazníka zvolit optimální konfiguraci produktů ze série Siemens NX, Teamcenter, Tecnomatix, SES Solutions, RuleStream nebo LMS.PLM

Zajišťujeme také kompletní implementaci produktů SIEMENS PLM do podnikového prostředí zákazníka. Vzhledem k naší dlouhodobé spolupráci s významnými společnostmi na českém trhu zákazníkovi zajistíme nejen komplexní softwarové řešení na míru, ale navíc jsme schopni participovat, či kompletně přebrat některé vývojové činnosti, konstrukční činnosti, či celé zakázky. Tuto službu nabízíme v době implementace produktů Siemens do Vaší společnosti a tato výpomoc probíhá za zvýhodněných podmínek v tzv. Start-up programu. Naše služby obsahují i kompletní zaškolení zákazníka od námi dodaných produktů a následnou technickou podporu. Dále nabízíme zákazníkům podporu formou společného pilotního projektu, nebo i dlouhodobější spolupráci v rámci vývoje.

Konstrukční činnost

th konstrukce CADNaše společnost disponuje letitými zkušenostmi v oblasti konstrukce a vývoje obráběcích, tvářecích strojů a dalších zařízení. Samozřejmostí je také podpora v podobě numerických simulací. Kromě těchto klasických oborů strojírenství můžete také využít našich zkušeností v oblasti kompozitních materiálů a jejich spojování s kovy, optimalizačních procesů, konstrukce nástrojů a zařízení pro konvenční a nekonvenční obrábění, či aplikace prvků EDS (Engineering Design Science). Kromě konstrukce v NX můžeme zajistit konstrukci i v dalších CAD systémech (Solid Edge, CATIA, SolidWorks).

Numerické analýzy

CAE obrazekNaše společnost se specializuje na numerické simulace. Tyto úlohy řešíme kompletně v prostředí Siemens NX, což umožňuje využití široké palety řešičů (NASTRAN, ANSYS, ABAQUS). Použití programu Siemens NX jako Pre-procesoru a jeho přímá provázanost s řešičem, činí z tohoto řešení prakticky bezkonkurenční produkt na trhu. Konkrétní nabídku možností numerických analýz naleznete v příslušné záložce.

Tvorba NC programů

th-CSE-simulace-NX1Součástí naší nabídky služeb je návrh technologií a tvorba NC programů pro řídící systémy (Sinumerik, Heidenhain a Fanuc). Navrhujeme technologii pro 2.5D, 3D a pětiosé frézování i soustružení. NC programy vytváříme a ověřujeme pomocí nejmodernějšího programovacího prostředí Siemens NX CAM.